Atgal į paiešką

Vilniaus r. sav., Skaidiškių k., Rudaminos g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus r. sav., Skaidiškių k., Rudaminos g.

Nuomojamos komercinės patalpos

3 000
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Gamybinės patalpos, Paslaugos ir prekyba, Sandėliavimo patalpos, Biuro patalpos
 • Visas plotas
  405.78 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos 405,78 m² gamybinės/administracinės patalpos Rudaminos g., Skaidiškėse, Vilniaus r. Pastatas yra pramoninėje teritorijoje su geru asfaltuotu keliu privažiavimu. Patalpos tinkamos įvairiai gamybai su sandėliavimo patalpomis, buitinėmis bei administracinėmis patalpomis. Patalpos išsidėsčiusios pirmame aukšte su dviem garažo vartais ir atskirais patekimais į administracinių patalpų dalį. Teritorija asfaltuota ir aptverta, automatiniai kiemo vartai, yra stebėjimo kameros. Komunikacijos: dujinis šildymas, rekuperacinė oro vėdinimo sistema, elektra, vandentiekis ir kanalizacija iš miesto centralizuotų tinklų. Nuomos kaina - 3000 €/mėn plius PVM. Visą detalesnę informaciją apie parduodamą turtą suteiksiu tiesioginio bendravimo metu.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.