Komercinis turtas ir investicijos

Savo klientams suteikiame ilgalaikę vertę kuriančius sprendimus

Sukaupę ypač didelę patirtį komercinio NT rinkoje, teikiame profesionalias ir individualizuotas visų tipų komercinio NT pardavimo, įsigijimo, nuomos ir konsultavimo paslaugas visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Žvelgdami į kiekvieno kliento poreikį ir tikslus kaip į savo, dalindamiesi patirtimi ir žiniomis, siekiame suteikti geriausius ir ilgalaikę vertę savo klientams kuriančius sprendimus komercinio NT rinkoje.

Komercinio turto pardavimas

Mes rūpinamės visais komercinio NT pardavimo etapais: nuo objekto pardavimo strategijos parengimo iki sutarties sudarymo. Dirbame su visų tipų objektais – biurais, prekybinėmis ir logistikos patalpomis bei žemės sklypais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

01

Patirtis ir ekspertiškumas

Ypač gerai išmanome Lietuvos ir specifinę atskirų miestų, regionų NT rinką, jos tendencijas, vykstančius sandorius, jų kainodarą bei bendrą ekonominę ir investicinę aplinką.

 

Atsižvelgiant į kliento situaciją ir tikslus, gebame tiksliai nustatyti turto kainą ir parengti tinkamiausią pardavimo ir kainodaros strategiją.

02

Į klientą orientuotas požiūris

Jūsų tikslai yra mūsų prioritetas. Siekiame gerai suprasti jūsų verslo tikslus NT rinkoje ir užtikrinti, kad bet koks NT sandoris atitiktų jūsų lūkesčius ir ilgalaikę viziją.

03

Rinkodara ir pirkėjų pasiekimas

Mūsų tikslas – pasiekti ir sudominti kiekvieną potencialų pirkėją: naudojame patikrintas ir efektyvias rinkodaros priemones, nuolat ieškome naujų pardavimo kanalų: nuo išorinės informacinės sklaidos būdų iki vidinių pardavimo kanalų.

 

Turime platų potencialių pirkėjų, investuotojų, kitų rinkos dalyvių tinklą, leidžiantį pasiekti tiek aktyviai ieškančius NT, tiek neaktyvius, bet potencialius pirkėjus.

04

Derybų įgūdžiai

Komercinio NT sandoriai yra sudėtingi ir priklausomi nuo įvairių sąlygų. Esame patyrę derybininkai, gebantys pasiekti visoms sandorio šalims vertingiausią susitarimą.

 

Savo klientams siekiame gauti maksimalią sandorio vertę. Tai apima tiek turto parengimą pardavimui, tinkamiausios sandorio struktūros sudarymą, tiek derybas dėl geriausios kainos, nuolaidų ir bet kokių kitų papildomų sandorio sąlygų.

05

Teisinė analizė ir auditas

Patikriname, ar visi sandoriui, deryboms, kainodaros ir pardavimo strategijos paruošimui reikalingi dokumentai yra tinkamai parengti.

 

Padedame teisinio audito procese, koordinuojame su juo susijusius vertinimo, kadastrinių ar geodezinių matavimų, techninio ir teisinio audito ir kt. dokumentų parengimo procesus.

06

Laiko efektyvumas

Komercinio turto pardavimas paprastai yra ilgai trunkantis procesas. Užsiimame visais su pardavimu
susijusiais procesais, žinome, kaip juos efektyviai valdyti, todėl mūsų klientai gali koncentruotis į savo verslą ir kitus prioritetus.

 

Gebame efektyviai išnaudoti laiką ir supaprastinti pardavimo procesą, tokiu būdu sutrumpindami NT pardavimo laiką.

07

Įžvalgos ir patarimai ateičiai

Turėdami didžiulę patirtį tiek vietos rinkoje, tiek ir Baltijos šalyse bei ypač stiprią rinkos tyrimų ir
analizės komandą, klientams pateikiame prognozes ir įžvalgas apie būsimus pokyčius NT rinkoje, padedančias mūsų klientams priimti pagrįstus ir teisingai apskaičiuotus sprendimus.

Komercinių patalpų nuoma

Turite biurų pastatą, logistikos centrą ar tiesiog komercinių patalpų ir norite jas išnuomoti? O gal ieškote naujo biuro ar sandėlio? Mes išmanome šią rinką ir siūlome kvalifikuotą atstovavimo paslaugą patalpų nuomininkui ar nuomotojui ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

Patalpų atranka ir įvertinimas

Ieškantiems patalpų klientams parenkame labiausiai poreikius atitinkančius pasiūlymus. Patalpų savininkams suformuojame detalų užklausimą (angl. RFP – Request for Proposal). Gautus pasiūlymus įvertiname, naudodami palyginamąją matricą. Kiekvienas kriterijus vertinamas balais, todėl visi potencialūs variantai įvertinami objektyviai.

Derybos ir nuomos sutarties sąlygų derinimas

Išmanome nuomos sandorių specifiką, todėl padedame klientui susitarti dėl palankiausių nuomos sąlygų. Suprantame kiekvieno verslo centro skirtingą nuomos išlaidų, tiesioginių ir netiesioginių mokesčių struktūrą, jų apskaičiavimo metodikas, skirtingų verslo centrų likvidumo/užimtumo aplinkybes bei kiekvieno jų derybinius svertus. Todėl parengiame ir suderiname nuomos sutarčių sąlygas, atsižvelgiant ir apsaugant kliento interesus.

Rizikų valdymas

Gebame tinkamai identifikuoti nuomos sandorių rizikas – nutraukimo galimybes ir sankcijas šalims, atsakomybių tarp nuomininko ir nuomotojo pasiskirstymą, prievolių nevykdymo pasekmes ir kita, todėl taupome užsakovų laiką ir išlaidas.

Komercinio turto įsigijimas

Patariame visuose investavimo į komercinį nekilnojamąjį turtą etapuose – nuo pelningiausio nuosavybės panaudojimo iki pagalbos įsigyjant, statant, išnuomojant ar valdant nekilnojamąjį turtą.

Patalpų paieška ir įvertinimas

Teikiame bet kokios komercinės paskirties NT paieškos paslaugas. Sudarome visų potencialiai tinkamų patalpų sąrašą. Savo klientams surandame jų poreikius atitinkančias biuro, prekybos ar logistikos patalpas, padedame suderėti palankiausias nuomos sąlygas bei patariame, kaip valdyti veiklos sąnaudas. Turime visų A ir B klasės verslo centrų ar nuomai skirtų projektų duomenų bazę ir valdome pačią naujausią informaciją apie esančius laisvus bei planuojamus atsilaisvinti patalpų plotus.

Konsultavimas ir įsitraukimas

Analizuojame komercinės paskirties nekilnojamojo turto rinką ir stebime jos tendencijas. Konsultuojame klientus siekdami efektyviausio patalpų panaudojimo. Ypač vertiname verslo etiką, todėl teikiame objektyvią ir nešališką kiekvieno nuomos objekto analizę. Dalyvaujame visame nuomos sandorio procese: nuo apžiūros iki patalpų perdavimo.

Finansinė analizė ir turto ataskaitos

Rengiame visokio komercinės paskirties nekilnojamojo turto detalias finansines analizes bei turto ataskaitas. Konsultuojame klientus, taip taupydami jų laiką ir galimas patirti didesnes papildomas išlaidas.

Įgyvendinti projektai

Tarpininkavimo patirtis parduodant, įsigyjant ir nuomojant komercinį NT

Ieškote naujos biuro erdvės?

Interaktyvus Vilniaus verslo centrų žemėlapis padės surasti visus administracinius pastatus, kurių plotas ne mažesnis nei 1.000 m²

Eiti į ohmap.lt

Apie OHmap

Ober-Haus pristato interaktyvų verslo centrų žemėlapį „OHMAP“ (www.ohmap.lt). Pirmas tokio pobūdžio Lietuvoje virtualus įrankis padeda surasti visus nuo 1999 metų pastatytus ir šiuo metu statomus administracinės ir kitos paskirties pastatus Vilniuje, kuriuose naudingas biurų plotas ne mažesnis nei 1 000 m².

Interaktyviame žemėlapyje sukurta galimybė pasirinkti pastatų statybos būseną: rodomi jau pastatyti ir dar statomi pastatai. Žemėlapyje skelbiama ir nuolat atnaujinama pagrindinė informacija apie kiekvieną objektą – pastato nuotrauka, pavadinimas, adresas ir statybos metai.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.