Audronė Urbanavičienė

Sertifikuota gyvenamojo NT brokerė

Kęstučio g. 68, 44298 Kaunas
 • LT
 • RU

Atsiliepimai

 • Labai ačiū, Audrone už profesionalią pagalbą, buvo labai malonu bendrauti su puikia asmenybe ir puikia savo darbo žinove. Nuoširdus ačiū, Audrone. Linkiu ir toliau būti tokiai energingai ir pozityviai. Sėkmės visur ir visada, labai ačiū.
  2023-08-10 Virgailė S.
 • Dėkoju jums už greitai surastą pirkėją ir operatyvumą sėkmingai užbaigiant mūsų namo pardavimo formalumus.
  2021-12-20 Audrius M.
 • I want to thank you for all your help these past few months. I appreciate all your help in selling my home, and do it all seamlessly and efficiently. I couldn’t be happier. If you ever need a review or testimonial, please let me know and I would be happy to provide one. I also plan to refer you to my friends, family, and colleagues who need real estate assistance in the future. Thank you again for all your care and attention. You’re the best!
  2020-11-29 Danute P.
 • Audronė tikra savo srities profesionalė, atsakinga, sąžininga ir puikiai išmananti savo darbą. Ne kartą kreipėmės būtent į Audronę, nes buvome užtikrinti jos profesionalumu. Nuoširdžiai dėkojame.
  2020-11-27 Veronika M.
 • Su Audrone teko bendrauti perkant ir parduodant būstą. Papirko itin aukštas profesionalumas ir atsakingumas tiek prieš pardavėjus tiek prieš pirkėjus. Didžiausias ačiū už darbą ir didžiausios rekomendacijos.
  2020-10-19 Vytautas M.
 • Norėčiau padėkoti NT ekspertei Audronei Urbanavičienei už profesionaliai atliktą darbą, parduodant NT Kaune. Darbas buvo atliktas nepriekaištingai, butas parduotas gera kaina, pardavimas organizuotas greitai ir efektyviai. Bendravimas malonus, informacija suteikta laiku ir pilnai. Rekomenduočiau Audronę, kaip aukščiausio lygio ekspertę visiems savo pažįstamiems.
  2020-09-28 Tatjana D.
 • Norime Jums padekoti uz suteikta demesi, jautruma ir nuosirduma, atliekant jusu sudetinga darba.
  2020-08-18 Sonata V.
 • UAB „ Ober - Haus “ NT ekspertė AUDRONĖ URBANAVIČIENĖ vykdant pirkimo – pardavimo sandorį suteikė tarpininkavimo paslaugą - profesionaliai . NT ekspertės A. URBANAVIČIENĖS pastangomis sandoris įvyko operatyviai , sklandžiai , pateikė profesionalias rekomendacijas rengiant sandorio dokumentus .
  2020-08-04 Evelina U.
 • Nuoširdžiai dėkoju NT agentūros OBER-HAUS ekspertei Audronei Urbonavičienei už suteiktas paslaugas. Labai profesionaliai, maloniai ir atsakingai padėjo sutvarkyti visus reikalingus dokumentus parduodant namą ir surado pirkėją. Tai labai nuoširdi, taktiška ir protinga specialistė. Rekomenduosiu visiems savo pažįstamiems.
  2020-03-09 Ramutė M.
 • Labai dalykiška ir žmogiškai supratinga p.Audronė. Profesionali, puikiai atliekanti savo darbą.
  2019-11-22 Rita L.
 • Norėčiau nuoširdžiai padėkoti OBER-HAUS brokerei Audronei Urbanavičienei už gerą, atsakingą, sąžiningą ir kruopštų darbą.
  2019-03-12 Rasa K.
 • Agentas Audronė yra profesionalus, patyręs, konkretus. Gerai išmano, ką daro. Viskas laiku ir kaip sutarta.
  2018-09-19 Kristina P.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.