Ekaterina Malanicheva

Gyvenamojo NT brokerė

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • EN
 • RU

Atsiliepimai

 • Dar kartą norime padėkoti Jekaterinai už kantrybę, atsakingumą ir aukštą profesionalumą. Tikrai rekomenduojame visiems, 10++++++
  2022-07-04 Jelena K.
 • Ne kartą bendraujame su Ekaterina. Labai maloni, dėmesinga, ieškanti galimybių padėti.
  2022-06-21 Ernesta V.
 • Maloniai bendraujame jau ne pirmą kartą. Dėkoju už profesionalumą, nuoširdumą ir rūpestingumą
  2021-10-07 Valerija O.
 • Labai geras ir išsamūs aptarnavimas.
  2019-11-03 Evaldas B.
 • Noriu Jums ir Jūsų komandai padėkoti už profesionalų darbą. Tikrai Jus rekomenduosiu savo aplinkai.
  2019-09-02 Daiva C.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.