Ingrida Norienė

Sertifikuota gyvenamojo NT brokerė

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • EN
 • RU

Atsiliepimai

 • NT ekspertė Ingrida Norienė - tikrai puiki profesionalė, visą reikalingą informaciją suteikė laiku, paruošė ir sužiūrėjo dokumentus, bendravo nepaprastai šiltai ir maloniai, o sandorio proga dar ir dovanų gavome. Esame labai dėkingi ir esant poreikiui, pasinaudosime tiek patys jūsų paslaugomis, tiek rekomenduosime kitiems.
  2020-11-10 Auksė L.
 • Profesionaliai atliekamas darbas, operatyvus reagavimas, malonus bendravimas.
  2020-04-15 Neringa S.
 • Jei reiketu parduoti ta pacia nuosavybe is naujo, vel pasirinkciau Ober Haus. Labai profesionalios paslaugos ir labai operatyvi reakcija is Ingridos, taip pat “ out of box” mastymas, kuris paspartino pardavima net komplikuotose situacijose, susijusiose su Force Majeure. Labai aciu ir sekmes.
  2019-01-30 Jurgita M.
 • Teko naudotis nekilnojamo turto ekspertės (Ingridos Norienės) paslaugomis, parduodant būstą, kur paslaugos buvo suteiktos labai kompetentingai (profesionalus požiūris, malonus bendravimas, konsultacijų teikimas ir pagalba įforminant, teikiant dokumentus atitinkamoms institucijoms).
  2018-07-17 Tomas V.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.