Jolanta Iselionienė

Sertifikuota gyvenamojo NT brokerė

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • PL
 • RU

Atsiliepimai

 • Džiaugiuosi pardavimų ir konsultacijų partneriu pasirinkęs Ober-Haus, kurie ne tik patenkino finansinius investicinius ir klientų aptarnavimo kokybės lūkesčius, bet ir juos su kaupu pranoko. Noriu išreikšti padėką Jolantai Iselionienei ir visai Ober-Haus komandai, kurių dėka sėkmingai realizavome „Meduvio alėja“ projektą. Neabejoju, kad ir ateities projektuose galėsime džiaugtis bendru sėkmingu rezultatu.
  2023-09-12 UAB „Astirex“ individualių namų kvartalų vystytojas
 • Didelis ačiū už pagalbą sėkmingai realizuoti mūsų susitarimą. Mes likome labai patenkinti Jūsų darbu. Dėkojame JUMS UŽ PAREIGOS ATLIKIMĄ ne tik darbo metu, už kantrybę, mandagumą, operatyvumą, profesionalumą. Esant reikalui ateityje pasinaudosime Jūsų paslaugomis ir rekomenduosime kitiems Jūsų žmogiškumą ir profesionalumą. Sėkmės Jums darbe ir gyvenime p. Jolanta.
  2023-09-06 Georgij
 • Labai profesionali savo srityje. Patiko nuoširdus ir atviras bendravimas, paprastumas. Mūsų naujų namų svajonė ir idėja prasidėjo nuo to, kad Jolanta kartu su mumis tikėjo tuo ką darome ir dabar jau turime naujus namus. Ačiū dar kartą nuoširdžiai!
  2023-08-09 Mantas
 • Profesionalus bendravimas ir įvairiapusė pagalba. Į visus kilusius klausimus reaguodavo ir atsakydavo greitai. Sulaukiau konsultacijų ne tik perkamo nekilnojamojo turto klausimais, suteikė papildomą informaciją kilus įvairiems administraciniams klausimams.
  2023-08-03 Gytis
 • Jolanta nuostabi brokerė. Visas bendravimas nuo būsto apžiūros iki rakto gavimo labai malonus, draugiškas ir sklandus. Viską labai aiškiai ir paprastai paaiškina, suteikia drąsos ir pasitikėjimo, kad viskas bus gerai. Nuoširdžiai rekomenduojame.
  2023-06-08 Julija J.
 • Ačiū, Jolantai, už gražų bendradarbiavimą. Paslaugi, maloni, konkreti, didžiausios rekomendacijos, dar niekada nenuvylė.
  2023-04-27 Daina T.
 • Esame labai nuoširdžiai dėkingi Jolantai už pagalbą įsigyjant būstą. Viskas vyko labai sklandžiai, buvo atsakyta į visus klausimus, o iškilę nesklandumai buvo tuoj pat išsprendžiami. Būsto pirkimas tikrai netapo didele našta ir nekėlė streso. Už tai labai ačiū Jolantai.
  2023-04-07 Guoda K.
 • Pasitikiu gerb. Jolantos profesionalumu, todėl pakartotinai kreipiausi į ją dėl paslaugų. Dėkoju už konkretų, dalykišką, malonų bendravimą ir puikiai atliktą darbą. Nuoširdžiai rekomenduoju.
  2023-01-20 Nijolė K.
 • Puikus ir kokybiškas darbas. Mandagus ir profesionalus bendravimas. Ačiū, Jolanta! Didžiausios rekomendacijos.
  2022-12-13 Viktorija
 • Esame labai patenkinti Jolantos darbu. Labai operatyviai gavome visus atsakymus bei pagalbą tvarkantis reikalingus dokumentus. Drąsiai rekomenduojame.
  2022-12-08 Daiva
 • Likome labai patenkinti Jolantos darbu. Nuosekli , konkreti , maloni , atsakinga . Nuoširdžiai rekomenduojame.
  2022-12-06 Darius K.
 • Labai patiko Jolantos paslaugos. Jolanta darbą atliko greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Puikiai išmano savo darbą.
  2022-11-10 Eva

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.