Jurgita Petravičiūtė

Sertifikuota prestižinio būsto brokerė

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • EN
 • PL
 • RU

Atsiliepimai

 • Bendradarbiauti su Jurgita labai lengva ir paprasta, puiki komunikacija, organizuotumas, aiškiau jau negali būti, net jei pats nelabai gaudaisi. :D Puiki ir patikima specialistė, rekomenduoju!
  2023-10-26 Gailė N.
 • AČIŪ Jurgitai Petravičiūtei!!! Savo darbo profesionalė, su puikiu humoro jausmu ir gera nuotaika. Puikiai supranta ko nori užsakovas. Pastovi komunikacija ir pilnas atsidavimas savo darbui. Jurgitos dėka labai operatyviai buvo pasiektas reikalingas tikslas. Dar kartą- DIDELIS AČIŪ!!!
  2023-08-24 Arkadij B.
 • Labai dziaugiuosi pasirinkes Ober-Haus paslaugas tvarkyti nekilnojamam turtui. Galvojau, kad per atstuma nelabai imanoma tai daryti, bet Jurgita irode kitaip. Buvo labai paprasta ir malonu bendradarbiauti su Jurgita. Dirba profesionaliai, operatyviai ir atsakingai turedama atsakymus bet kokiam klausimui. Tikrai rekomenduoju! Dar karteli didelis ACIU.
  2023-03-06 Marius M.
 • Esu dėkinga "Ober-Haus" darbuotojai Jurgitai Petravičiūtei. Jauna, energinga ji dirba su ypatingu dėmesiu klientui, jautriai atsižvelgia į visus pageidavimus, konsultuoja apie esamą padėtį rinkoje, rūpinasi optimaliai suteikti reikalingą pagalbą. Galima drąsiai pasitikėti Jurgita Petravičiūte, ji tikrai nenuvils ir padės išspręsti visas problemas, susijusias su jos darbu. Dėkui.
  2022-08-10 Kristina Ž.
 • Спасибо большое Юргите за её профессионализм! Со стопроцентной уверенностью обратилась за её помощью продать квартиру в короткий срок и в подарок получила не только помощь в оформлении дополнительных документов, но и позитив. Поняла, что даже в очень сложной ситуации как моя, есть выход, когда рядом такие люди! Рекомендую всем специалиста своего дела!
  2022-06-21 Nelli Z.
 • Переехал в Литву всего несколько недель назад, но уже пишу отзыв из новой квартиры, которую помогла найти Юргита. С её помощью всё прошло идеально! Отдельно отмечу отличный русский язык - общаться было легко и удобно. Спасибо!
  2022-01-14 Вячеслав Я.
 • Jurgita padėjo labai greitai išsinuomoti butą. Operatyvus ir profesionalus darbas, buvo labai malonu komunikuoti. Esame labai dėkingi.
  2022-01-13 Katerina
 • Wonderfull experience to find a place to live in Vilnius with Jurgita! She was very professional and helpfull since the very beginning. She understood my needs a facilitate me all the options they have at the moment, which facilitated my decision. I feel very gratefull with her professionalism.
  2021-08-19 Augusto H.
 • Labai džiaugiuosi Jurgitos profesionaliu bendravimu ir puikiomis asmeninėmis savybėmis. Puiki agentė, išmananti ir operatyviai atliekanti savo darbą. Tikrai rekomenduoju.
  2021-07-27 Reda T.
 • Jurgita padėjo mums išnuomuoti butą. Dirba labai operatyviai ir atsakingai. Puikiai komunikuoja . Rekomenduoju kreiptis į Jurgitą visais su nekilnojamu turtu susijusiais klausimais.
  2021-07-20 Rūta V.
 • Labai džiaugiuosi pasirinkusi Jurgitą nuomojant mūsų butą. Butas išnuomotas per neilgą laiką, nuomininkai parinkti kruopščiai, Jurgita kuruoja mus ir toliau. Tikrai rekomenduoju visiems, kuriems reikia nuoširdaus, profesionalaus, atsakingo ir patikimo partnerio!
  2021-05-17 Solveiga G.
 • Noriu padėkoti Jurgitą už labai gerai atliktą darbą ! Viską ką ji atliko,mano atžvilgiu, buvo profesionaliai ir su rūpesčių. Dėkingas jai labai ir rekomenduoju ją visiems ,kas susiję su nekilnojamojo turto pardavimu. Dėkui dar kartą !
  2021-04-07 Aleksandras M.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.