Justina Vingilytė

Gyvenamojo NT brokerė

Kęstučio g. 68, 44298 Kaunas
 • LT
 • EN
 • RU

Atsiliepimai

 • I am impressed with Justina\'s professionalism and dedication to the clients. Justina helped my family to quickly find the apartment to rent, helped with all organizational moments and answered all my silly questions! I aprreciate Justina\'s individual approach and eagerness to help in every situation.
  2022-11-24 Olga S.
 • Puiki brokerė, tikra savo srities profesionalė. Patikima, aiški, greita, turinti daug žinių. Dėkojame už parduotą turtą taip operatyviai.
  2021-04-14 Donatas S.
 • Džiaugiuosi bendradarbiaudamas su Ober - Haus ir Justina, malonus bendravimas, profesionalumas leidžia pasitikėti. Rekomenduoju.
  2021-04-02 Karolis U.
 • Viena maloniausia ir atsakingiausia Kauno NT brokerė su kuria teko bendrauti ir aptarinėti daug aplinkybių susijusių su objekto prezentacija bei realizacija, suteikė daug naudingos informacijos ir parekomendavo kaip geriau pristatyti objektą pardavimui. Tikrai rekomenduočiau rinktis Justina Vingilyte kaip NT brokerę, jeigu planuojate parduoti savo iskirtinį NT ir gauti norimą kainą.
  2021-04-01 Andrius M.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.