Mantas Tumonis

Gyvenamojo NT brokeris

Geležinio Vilko g. 18A, 08104 Vilnius
 • LT
 • EN

Atsiliepimai

 • Dėkoju Mantui už pagalbą buto pardavimo procese. Mantas puikiai konsultavo ne tik mane, bet ir pirkėjus.
  2022-10-12 Vainius S.
 • Esu labai dėkinga Mantui Tumoniui už sėkmingai parduotą sodą. Malonus, elegantiškas, puikiai išmanantis savo darbą žmogus. Manau, "Ober-Haus" turėtų džiaugtis turėdami tokį puikų darbuotoją. Sėkmės Jums Mantai!
  2022-08-05 Stasė A.
 • Esame nuoširdžiai dėkingi Mantui už pagalbą įsigyjant pirmąjį savo būstą. Sulaukėme daug nuoširdžios pagalbos ir rūpesčio bei naudingų patarimų. Iškilus bet kokiems klausimams ar rūpesčiams sulaukėme greito atsakymo ir kokybiško problemų sprendimo. Manto pateiktos įžvalgos mums padėjo apsispręsti ir būti užtikrintiems dėl perkamo būsto. Pats didžiausias AČIŪ!! :)
  2022-06-17 Indrė D.
 • Nuoširdžiai dėkoju Mantui už malonų aptarnavimą ir profesionalią, efektyvią pagalbą surandant pirkėją mano sodo sklypui.
  2022-04-12 Irena P.
 • Mantas has been extremely helpful in our long house purchase process in Vilnius. He went beyond the expectations and helped us to get even permission from court to take mortgage. He communicates fluently in English, so very helpful for us, who do not speak Lithuanian.
  2022-01-25 Peeter R.
 • Siame svarbiame zingsnyje gyvenime,ji mums zengti padejo Mantas :) Esame jam labai dekingi uz suteikta pagalba ir paslaugas. Profesionalu,operatyvu ir kas labai svarbu nuosirdu. Aciū nekilnojamojo turto agentui Mantui Tumoniui :)
  2021-12-29 Edgaras B.
 • Esame labai dėkingi Mantui už pagalbą parduodant sklypus. Bendravimas su Mantu visada buvo malonus, į visus kilusius klausimus visada atsakinėjo greitai, viską aiškino profesionaliai, dokumentus visada tvarkė operatyviai, neturėjome jokių problemų. Jeigu ateityje prireiks, tikrai kreipsimės į Mantą. :)
  2021-11-25 Božena K.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.