Mantas Žemaitis

Gyvenamojo NT brokeris

Kęstučio g. 68, 44298 Kaunas
 • LT
 • EN

Atsiliepimai

 • Dėkoju brokeriui Mantui už profesionalią pagalbą parduodant žemės sklypą. Puikiai organizuotą darbą, malonų bendravimą. Rekomenduoju NT pardavimo/pirkimo rūpesčius patikėti Mantui ir bendrovei Ober Haus. Sėkmės darbuose !
  2023-11-01 Salomėja B.
 • Norėčiau palikti Jums teigiamus atsiliepimus apie jūsų darbuotojus, kadangi jau ne kartą teko bandradarbiauti. Paminėčiau paskutinį sandorį dėl buto nuomos, kuriame tarpininkavo NT ekspertas Mantas Žemaitis. Darbuotojas paliko gerą įspūdį, kuris išmano savo darbą. Sandorio metu konsultavo ir paaiškino mums iškilusius klausimus, suteikdamas aiškią informaciją. Mantas savo kompetencija suteikia mums pasitikėjimą jūsų įmone.
  2023-09-25 Aurelijus V.
 • Manto Ž. dėka labai greitai išsinuomojau butą. Nuomos dokumentai buvo užpildyti tvarkingai, atsakingai atsižvelgta į detales. Ačiū.
  2023-08-26 Gintarė B.
 • Manto Ž. dėka greitai išsinuomavau butą, kurio norėjau. Visi nuomos dokumentai buvo užpildyti tvarkingai, aiškiai, greitai. Dėkoju.
  2023-01-18 Audra G.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.