Natalija Šnirė

Sertifikuota gyvenamojo NT brokerė

Didžioji g. 20/Savičiaus g. 1, 01128 Vilnius
  • LT
  • EN
  • RU

Atsiliepimai

  • Šiuo laišku norėčiau išreikšti savo didžiulę padėką Ober Haus brokerei Natalijai Šnirei už profesionalumą nuo pat pirmojo kontakto perskaičius skelbimą apie buto pardavimą iki raktų perdavimo. Įsigytas objektas - butas adresu Kernavės g. 4, Vilnius. Nuo pat pradžių man, būsimai pirkėjai, buvo rodomas dėmesys, atsižvelgiama į mano užimtumą parenkant susitikimų datas. Esu dėkinga Natalijai už profesionaliai parengtas sutartis ir perdavimo aktus, suderintas datas ir laikus su notarais, už tarpininkavimą tarp pardavėjų, gyvenančių užsienyje, tuometinių buto nuomininkų ir manęs. Dėka Natalijos aš sklandžiai susitvarkiau visus reikalingus dokumentus ir laiku įvykdžiau sutarties su pardavėju įsipareigojimus. Nuoširdžiai rekomenduoju Nataliją Šnirę kitiems Ober Haus klientams. Profesionalumas, atsakingumas ir nuoširdus palaikymas yra tos savybės, kurios išskiria Nataliją iš kitų brokerių tarpo.
    2022-05-23 Rasa J.

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.