Svetlana Belonenko

Gyvenamojo NT brokerė

S. Daukanto g. 3, 92123 Klaipėda
 • LT
 • RU

Atsiliepimai

 • Благодарим Светлану за быструю продажу, за хорошо проделанную работу. Светлана всегда на связи, всегда готова ответить на вопросы по процессу подготовки документов.
  2023-01-19 Sergey S.
 • Хочу выразить огромную благодарность Светлане Белоненко за её проделаную работу. Профессионал высокого класса. Чуткий и отзывчивый работник.
  2022-12-07 Nikolaj I.
 • Esu labai dėkinga Svetlanai už pagalbą parduodant butą. Man buvo labai svarbu susirasti patikimą žmogų, kuris padėtų parduoti man nesant Lietuvoje. Tikrai išmananti savo darbą, greitai ir sklandžiai paruošė visus būtinus dokumentus sandoriui. Man beliko tik atvažiuoti ir pasirašyti dokumentus. Rekomenduoju iš visos širdies.
  2022-11-22 Ana
 • Su gerbiama Svetlana bendradarbiaujame jau keletą metų.Maloniai bendraujanti ir labai profesionali bei dalykiška brokerė,kurios pagalba pavyko įgyvendinti ne vieną sandorį.Tikrai rekomenduoju.
  2022-11-22 Evaldas S.
 • Labai dėkoju Svetlanai už profesionalumą ir savo darbo puikų išmanymą. Nuoširdus ačiū, kad visada atsakydavote į mano gal kiek įkirius klausimus. Svetlana Jūs labai pozityvi ir supratinga. Jūsų dėka sudariau kelias pirkimo pardavimo sutartis labai greitai. Sėkmės Jums Jūsų darbe ir gerų sandorių.
  2022-10-04 Nijolė J.
 • Svetlana puikiai padarė savo darbą! Net nesitikėjau, kad taip greitai ir sklandžiai viskas gali praeiti. Labai rekomenduoju!
  2022-02-09 Julija
 • Labai norėčiau padėkoti agentei Svetlanai už sklandų tarpininkavimą. Labai nuoširdus , geranoriškas žmogus. Linkiu Jums sėkmės ir toliau bendradarbiaujant sandoriuose!!!!Ačiū
  2020-10-05 Rima

Parašykite atsiliepimą

* - privalomi laukai

Susisiekti su ekspertu
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.