Atgal į paiešką

Klaipėdos m. sav., Centras, Naujoji Uosto g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Klaipėdos m. sav., Centras, Naujoji Uosto g.

Nuomojamos komercinės patalpos

2 516

Apie šį turtą

NUOMOJAMOS STILINGAI ĮRENGTOS BIURO PATALPOS CENTRE

Naujoji Uosto g. 11-2 yra nuomojamos stilingai įrengtos biuro patalpos. Patalpų plotas 148 kv.m., patalpos randasi trečiame pastato aukšte, yra liftas. Patalpos įrengtos dizainerio pagalba, yra apgalvota kiekviena detalė iki mažiausių smulkmenų, kad darbas vyktų sklandžiai ir atmosfera motyvuotų kiekvieną darbuotoją. Nuomos kaina 2516 eur + triple net. Depozitas 3 mėn. Pageidautina ilgalaikis nuomininkas.

YPATUMAI
Stilingai įrengtos biuro patalpos
Galimybė įsirengti terasą
Puikus susisiekimas
Erdvios ir šviesios patalpos
Yra liftas Jūsų patogumui
Vėdinimas ir rekuperacija
Kondicionieriai
Konferencijų kambarys su integruota vaizdo ir audio sistema
Spec. patalpa privatiems pokalbiams
Ir dar daug kitų pliusų

Atvykite ir pamatykite patys. Dėl detalesnės informacijos ir apžiūros prašom kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.