Atgal į paiešką

Klaipėdos m. sav., Debrecenas, Šilutės pl.

Nuomojamos komercinės patalpos

Klaipėdos m. sav., Debrecenas, Šilutės pl.

Nuomojamos komercinės patalpos

1 225

Apie šį turtą

Nuomojamas tvarkingas sandėlis Šilutės pl.

Nuomojamos 350 kv.m. sandėliavimo patalpos Šilutės pl. su pakeliamais vartais. Aukštis 5 m. Šalia yra parkavimo aikštelė. Naujai išlietos grindys, sandelis perdažytas. Geras susisiekimas su Klaipėdos centru ir automagistrale. Patalpos yra sausos.
Perimetro ir sandelio signalizacija. Saugoma saugos tarnybos. Stebėjimo kameros, galimybė bet kuriuo paros metu patekti į patalpas.

Daugiau informacijos telefonu arba elektroniniu laišku.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.