Atgal į paiešką

Panevėžio m. sav., Kniaudiškiai, Molainių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Panevėžio m. sav., Kniaudiškiai, Molainių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

20 000
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Paslaugos ir prekyba, Maitinimо, Biuro patalpos
 • Visas plotas
  1989.30 m²
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PATALPOS PREKYBOS CENTRE
Išnuomojamos prekybos centro patalpos, esančios Molainių g., Panevėžyje. 1989,30 kv.m ploto patalpos yra Molainių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale. Pastate yra keletas mažesnio ploto patalpų išnuomotų administracinei, prekybinei veiklai, paštomatai prie pastato.
Pastatas yra 0,3500 ha privačiame žemės sklype, kuriame yra ir automobilių parkavimo aikštelė.
Šalia pastato yra vienas iš naujausių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalų, taip pat individualių gyvenamųjų namų rajonas.

Nuomos kaina 20000 eur/mėn +PVM.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.