Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Lazdynai, Laisvės pr.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Lazdynai, Laisvės pr.

Nuomojamos komercinės patalpos

3 625 - 145 000

Apie šį turtą

Išnuomojamos įvairaus ploto biuro patalpos Laisvės prospekte įsikūrusiame verslo centre ,,Business Garden".
Septynių aukštų B klasės verslo centras pasižymi inovatyvia koncepcija, kuri leidžia sukurti patogią ir ekologišką darbo aplinką.
,,Business Garden“ verslo centras yra sertifikuotas "LEED Platinum" tvarumo sertifikatu.
Verslo centre yra įrengtos kavinės, bendros konferencijų ir posėdžių salės, knygynas, biblioteka, registratūra, svečių poilsio ir kelios žaliosios zonos.
Nuomininkų ir jų klientų patogumui įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, talpinanti iki 1000 automobilių.


,,Business Garden" verslo centro privalumai:
• B klasės energijos suvartojimo efektyvumas;
• "LEED Platinum" tvarumo kokybės sertifikatas;
• Kavinė ir poilsio erdvės;
• Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė;
• Puiki lokacija.


Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.