Atgal į paiešką

Panevėžio m. sav., Rožės, Rožių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Panevėžio m. sav., Rožės, Rožių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

640
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Gamybinės patalpos, Paslaugos ir prekyba, Maitinimо
 • Visas plotas
  320.00 m²
 • Kambarių
  20
 • Aukštas
  1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos 320 kv.m ploto patalpos, esančios Rožių g., Panevėžyje. Pastatas, kuriame nuomojamos patalpos- tai buvęs mėsos perdirbimo cechas su parduotuvės patalpomis.
Pastatas yra 0,2592 ha privačiame žemė sklype.
Pastate yra gamybinės, administracinės, pagalbinės, patalpos, kabinetai, 5-ios šaldymo kameros, žaliavos priėmimo, produkcijos laikymo, brandinimo, fasavimo patalpos, buitinės patalpos darbuotojams, tualetai, dušo kabinos. Patalpų išplanavimas ir išdėstymas atitinka higienos, sanitarinius ir darbų saugos reikalavimus. Yra ventiliacijos sistema.
0,2592 ha ploto žemės sklypas yra aptvertas, uždaras. Patogus įvažiavimas ir išvažiavimas krovininiam transportui, yra dveji įvažiavimo į teritoriją vartai.

Dalis pastato yra išnuomota.

Nuomos kaina 2 eur/kv.m+PVM.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.