Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Saulėtekis, Saulėtekio al.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Saulėtekis, Saulėtekio al.

Nuomojamos komercinės patalpos

390
 • Objekto tipas
  Nuomojamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Biuro patalpos, Paslaugos ir prekyba
 • Visas plotas
  39.00 m²
 • Aukštas
  5 iš 9
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Išnuomojamos įvairaus ploto administracinės patalpos Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parke, Saulėtekyje, šalia Vilniaus Gedimino technikos universiteto.
Parkas yra ideali vieta inovatyvioms įmonėms, versliems universitetų bendruomenės ir MTEP aplinkos nariams, siekiantiems komercializuoti žinias, steigti ir vystyti verslus bei plėtoti inovatyvią veiklą.
Parkas įsikūręs gamtos apsuptyje su puikiai išvystyta infrastruktūrą, labai geru susisiekimo su miestu, ilgais dviračių takais.
Parke teikiamos įvairios paslaugos tokios, kaip sekretoriato paslaugos, verslo kūrimo, MTEP ir inovacinės veiklos konsultacijos, virtualaus biuro paslauga.
Nuomininkų ir jų klientų patogumui įrengti konferencijų, mokymų, susitikimų kambariai, atviros susitikimų erdvės, kiekviename aukšte erdvūs valgomieji, kavos kambarys, poilsio zona su stalo tenisu, biliardu bei stalo futbolu.
Kiekvienoje erdvėje įrengti kondicionieriai, rekuperacija, patalpos įrengtos ir paruoštos naudojimui.
Parke esančiame požeminiame garaže ir šalia pastato esančiose antžeminėse aikštelėse yra daug vietos automobiliams.

Nuomos kaina - 10 Eur/m² + PVM
Parkavimo vieta požeminiame garaže - 40 Eur + PVM
Parkavimo vieta antžeminėje aikštelėje - 30 Eur + PVM
1 parkavimo vieta - 25 m² nuomojamo ploto.

Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.