Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Šnipiškės, Lvivo g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Šnipiškės, Lvivo g.

Nuomojamos komercinės patalpos

6 400 - 7 360

Apie šį turtą

ŠIUO METU PASTATAS IŠNUOMOTAS. Jeigu Jus domitės panašiomis patalpomis, susisiekite ir mes rasime geriausią sprendimą.
Išnuomojamos įvairaus ploto biuro patalpos Šnipiškėse, Lvovo ir Krokuvos gatvių sankryžoje įsikūrusiame verslo centre ,,Lvivo verslo centras".
A+ energetinio naudingumo pastatas sertifikuotas pagal BREEAM tvarumo kokybės reikalavimus.
8 aukštų pastato fasadas sudarytas iš dvigubo hibridinio stiklo su automatinėmis žaliuzėmis viduryje.
Lvivo verslo centre iš kiekvienos darbo vietos galima stebėti ir valdyti vėdinimo sistemas, mikroklimato zonas, apšvietimą ir fasado žaliuzes.
Verslo centre įrengtos trys transformuojamos konferencijų salės.
Nuomininkų patogumui verslo centre įrengtos dviračių saugyklos ir dviratininkams skirti dušai bei persirengimo kambariai.
Nuomininkų ir jų klientų patogumui įrengta 241 vietos požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo vietomis.

Lvivo verslo centro privalumai:
• A+ klasės energijos suvartojimo efektyvumas;
• BREEAM sertifikatas;
• Aukšto efektyvumo šaldymo, šildymo ir drėkinimo sistemos;
• 3 Konferencijų salės;
• Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė;
• Dviračių saugyklos ir dušai dviratininkams.


Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.