Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Viršuliškės, Spaudos g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Viršuliškės, Spaudos g.

Nuomojamos komercinės patalpos

3 500 - 105 000

Apie šį turtą

Išnuomojamos įvairaus ploto biuro patalpos Spaudos gatvėje statomame verslo centre ,,Sky Office".
A+ energetinio naudingumo 18 aukštų pastatas, sertifikuotas pagal BREEAM tvarumo kokybės reikalavimus.
Verslo centre įrengta aukšto efektyvumo vėdinimo ir drėkinimo bei klimato kontrolės sistema, užtikrinanti patalpose palankų mikroklimatą.
Darbuotojų patogumui įrengta poilsio zona ant pastato stogo, apžvalgos balkonas bei kavinė.
Nuomininkų ir jų klientų patogumui įrengta 2 aukštų 196 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė su išmaniąja numerių nuskaitymo sistema.

Sky Office verslo centro privalumai:
• A+ klasės energijos suvartojimo efektyvumas;
• BREEAM sertifikatas;
• Galimybė įsirengti patalpas tiek open space, tiek kabinetine sistema;
• Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė;
• Terasa ant pastato stogo.


Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.