Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Žvėrynas, Saltoniškių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Žvėrynas, Saltoniškių g.

Nuomojamos komercinės patalpos

23 800

Apie šį turtą

Šiuo metu pastatas išnuomotoas, jeigu domitės panašiomis patalpomis, susisiekite ir mes Jums rasime geriausią sprendimą.
Išnuomojamos įvairaus ploto biuro patalpos Saltoniškių gatvėje įsikūrusiame verslo centre.
5 aukštų verslo centras yra A energetinio naudingumo klasės.
Lankstus patalpų išplanavimas leidžia nuomininkams patogiai planuoti darbo vietų išdėstymą.
Verslo centras yra patogioje strateginėje vietoje - centriniame verslo rajone.
Nuomininkų patogumui aplink verslo centrą yra daug prekių ir paslaugų vietų: maisto prekių parduotuvės, restoranai, bankai ir kt.
Nuomininkų ir jų klientų patogumui įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

,,Teltonika būstinė“ verslo centro privalumai:
• A klasės energijos suvartojimo efektyvumas;
• Lankstus patalpų išplanavimas;
• Strategiškai patogi vieta;
• Automobilių stovėjimo aikštelė.

Kiekvienu konkrečiu nuomos atveju, pagal nuomininko poreikius yra pateikiamas ploto, kainos ir parkavimo vietų pasiūlymas.


+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.