Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Antakalnis, Nemenčinės pl.

Parduodamos komercinės patalpos

Vilniaus m. sav., Antakalnis, Nemenčinės pl.

Parduodamos komercinės patalpos

91 000

Apie šį turtą

Parduodamos 97,54 m² negyvenamosios patalpos Nemenčinės pl. Antakalnyje. Patalpos yra naujo projekto "Ankalnio terasos" kaimynystėje. Patalpos yra pastato cokoliniame aukšte ir suformuotos iš 4 atskirų garažų. Patalpos gali būti naudojamos automobilių laikymui ir kaip daiktų/prekių sandėliavimui. Patalpose yra elektra su atskiru el. skaitikliu ir apsaugos sistema. Patekimas į patalpas galimas pro garažo vartus ir atskiras duris.
Pardavimo kaina - 91000 €.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.