Atgal į paiešką

Druskininkų sav., Druskininkų m., Vilniaus al.

Parduodamos komercinės patalpos

Druskininkų sav., Druskininkų m., Vilniaus al.

Parduodamos komercinės patalpos

730 000
 • Objekto tipas
  Parduodamos komercinės patalpos
 • Pastato tipas
  Gamybinės patalpos, Rekreacijos/turizmo, Paslaugos ir prekyba, Maitinimо, Biuro patalpos, Kita, Medicinos/sveikatos priežiūros
 • Visas plotas
  398.58 m²
 • Sklypas
  10.44 a
 • Aukštas
  1 iš 1
 • Nuoroda

Apie šį turtą

Pačiame Druskininkų centre, Vilniaus alėjoje parduodamas komercinis pastatas su projektu trijų aukštų 1200kv.m. viešbučiui. Taip pat galima statyti ir poilsio apartamentus. Yra galiojantis leidimas statybai.
Įvažiavimas iš Šv. Jokūbo gatvės. Galimas elektros skydinės (adresu 11A) iškėlimas. Žemės nuoma/išpirkimas ir įrengimas požeminiam parkavimui.

SKLYPAS:
Sklypo paskirtis - gamybos pramonės;
sklypo plotas – 10.44arai. nuoma iš valstybės iki 2102 01 22d.
Pastatas - Dirbtuvės - 398.58kv.m. 1972m.

INŽINERINIAI TINKLAI:
Centrinis reguliuojamas miesto šildymas;
Vandentiekis ir nuotėkos prijungtos prie miesto tinklų
Elektra trifazis;

SUSISIEKIMAS:
Centrinis paštas – 1.4km;
Turgus ir prekybos centrai – 1.4km;
K. Dineikos sveikatingumo parkas - 1km;
Teniso kortai – 400m;
Vandens Parkas – 700m;
"Vilkės“ golfo klubas – 20km;
Snow Arena – 4.3km.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.