Atgal į paiešką

Molėtų r. sav., Balninkų mstl., Gedimino g.

Parduodamas namas

Molėtų r. sav., Balninkų mstl., Gedimino g.

Parduodamas namas

69 000
 • Objekto tipas
  Parduodamas namas
 • Visas plotas
  130.52 m²
 • Sklypas
  7.03 a
 • Kambarių
  5
 • Statybos metai
  1914
 • Šildymo tipas
  Geoterminis
 • Nuoroda

Apie šį turtą

AR KADA SVAJOJOTE LAISVALAIKĮ LEISTI NUOSAVAME NAME NET DU EŽERUS TURINČIAME MIESTELYJE VOS VALANDOS KELIO ATSTUMU NUO VILNIAUS MIESTO? TAI UNIKALI PROGA INVESTUOTI Į KOKYBIŠKĄ POILSĮ VISAIS METŲ LAIKAIS

Parduodamas 131 kv. m. gyvenamasis namas su palėpe bei ūkiniais pastatais. Namas pradėtas remontuoti. Įrengtas šildymo sistema oras vanduo, išvedžiotas grindinis šildymas ir naujas vandentiekis su įvadu, apšildyta perdanga. Palėpėje taip atvestas vanduo, yra galimybė įsirengti sanmazgą ir erdvius kambarius. Name erdvūs kambariai. Esant poreikiui galima didinti kambarių kiekį, dalinant juos į mažesnius. Balninkai tai istorinis kuroto įspūdį sukuriantis miestelis minimas dar 1338 m. Gedimino laiškuose. Gyvenvietėje du ežerai. Dar 5 ežerai nutolę nuo namo 5 km. atstumu. Namas stovi miestelio centre. Šalia yra dvi maisto prekių parduotuvės, stiklo muziejus, paveikslų galerija bei bažnyčia.


Pagrindiniai privalumai:


Nauja šildymo sistema;
Šildomos grindys;
Miesto vandentiekis;
Vietinė kanalizacija;
Namas turi rūsį;
Galimybė įsirengti pagal savo poreikius;
Namas gyvenvietės centre;
Gyvenvietėje 2 ežerai ir parduotuvės;
Asfaltuotas privažiavimas;
Valanda kelio iki Vilniaus.


+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.