Ignalinos r. sav., Ginučių k., Malūno g.

Parduodamas namas

Ignalinos r. sav., Ginučių k., Malūno g.

Parduodamas namas

120 000

Apie šį turtą

KAIMO TURIZMO PASTATAS AUKŠTAITIJOS NACIONALINIAME PARKE.
Parduodamas kaimo turizmui skirtas pastatas, esantis Malūno g. Ginučių k., Ignalinos r. sav. 99,73 kv.m ploto pastato apatiniame aukšte yra pirtis su išėjimu į Srovės upės paplūdimį. Pirmame aukšte yra banketinė salė su mini virtuvėle, antrame aukšte - 2 miegamieji (vienas dvivietis, kitame septynios miegamosios vietos). Yra mūrinis lauko židinys. Pastatas parduodamas su visais baldais bei įranga.

Pastatas yra šalia istorinio Ginučių vandens malūno, garsėjančio įspūdingu vandens kriokliu, krentančiu iš Srovinaičio ežero (tik už 30 m.) į Srovės upę (tik už 15 m.). Šalia yra kavinė, parduotuvė.

Parduodamas pastatas yra Aukštaitijos Nacionaliniame parke, kuriame yra daug tarpusavyje besijungiančių ežerų, vaizdingų vietų, piliakalnių, baidarių maršrutų upėmis ir ežerais. Ginučiai yra tarp Almajo ir Sravinaičio ežerų bei Srovės upelio. Srovės upelis ir Ginučių malūnas yra visiškai šalia parduodamo pastato. Netoliese yra Ginučių piliakalnis, Ladakalnis, Šiliniškių apžvalgos bokštas (30 metrų aukštyje įrengta apžvalgos aikštelė), bitininkystės muziejus. Aukštaitijos nacionaliniame parke yra virš 80 ežerų, viršijančių 0,5 ha plotą: Dringis, Lūšiai, Pakasas, Almajas, Ūkojas, Utenas, Baluošas, Asalnai, Tauragnas (giliausias šalyje), Žeimenys, Kretuonas, Vajuonis, Ūsiai, Kiaunas, Linkmenas, Žiežulnys, Asėkas, Alksnas ir kt. Svarbiausia upė – Žeimena, taip pat teka 17 mažesnių upelių.
Nuo Ginučių iki Ignalinos tik 17 km. Ignalinojhe žiemą veikia kalnų slidinėjimo trasos. Iki Vilniaus 116 km, iki Kauno 166 km, iki Panevėžio 141 km.

Pastatas puikiai tinkamas poilsiui, gyvenimui arba turizmo verslui vystyti.

Pardavimo kaina su visais baldais ir įranga 120 000 eur.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.