Atgal į paiešką

Šiaulių m. sav., Gubernija, Pakruojo g.

Parduodamas namas

Šiaulių m. sav., Gubernija, Pakruojo g.

Parduodamas namas

119 800

Apie šį turtą


PARDUODAME LABAI TVARKINGĄ NAMĄ!

ERDVUS NAMAS SU PUIKIAI SUTVARKYTA APLINKA. GALIMA KRAUSTYTIS IŠ KARTO.
Name yra nebaigta įrengti palėpė, jos kvadratura neitraukta į bendrą namo kvadraturą. Atvestos visos komunikacijos ir esant poreikiui čia galima įsirengti papildomas patalpas gyvenimui. Puikios sąlygos įrengus gyventi dviems šeimoms.

PRIVALUMAI:
• NAMAS STATYTAS NAUDOJANT ITIN KOKYBIŠKAS MEDŽIAGAS, APGALVOJANT IKI MENKIAUSIŲ SMULKMENŲ, SIEKIANT NAMŲ ILGAAMŽIŠKUMO IR ČIA GYVENANČIŲJŲ PATOGUMO BEI KOMFORTO JAUSMO.
• NAMAI ĮRENGTI JAUKIAI. PARDUODAMAS SU VISAIS JAME ESANČIAIS BALDAIS IR KOKYBIŠKA BUITINE TECHNIKA.
• GALI GYVENTI VIENA IR KELIOS ŠEIMOS.
• VASAROS TRAUKOS CENTRU TAPS PUIKIAI SUTVARKYTA APLINKA ŠALIA NAMO.
• VISOS MIESTO KOMUNIKACIJOS( DUJOS, KANALIZACIJA) VANDENTIEKIS ATVESTAS IKI NAMO. ŠIUO METU PAJUNGTAS ŠULINIO VANDUO. NAMAS ŠILDOMAS EKONOMIŠKU GRANULINIU PEČIUMI IR JUNKER DUJINIU KATILU.
• ERDVI, KRUOPŠČIAI PRIŽIŪRĖTA IR APTVERTA NAMO TERITORIJA, TAD KIEKVIENAS ŠEIMOS NARYS ČIA GALĖS UŽSIIMTI SAVO MĖGIAMA VEIKLA.
• NAMAS YRA NEDIDELIAME INDIVIDUALIŲ NAMŲ KVARTALE.
• IKI MIESTO CENTRO VOS 10 MINUČIŲ KELIO, O PAKELIUI PASIEKSITE VISUS REIKALINGIAUSIUS OBJEKTUS. O MĖGSTANTIEMS AKTYVIĄ VEIKLĄ - NUO NAMO IKI MIESTO CENTRO NUTIESTAS DVIRAČIŲ TAKAS.

BENDRA INFORMACIJA:
Adresas - Pakruojo g. 9 Šiauliai
Sklypo plotas - 6 kv.m.;
Namo statybos(renovacijos) metai - 2012 m.;
Aukštų skaičius - 1;
Bendras plotas - 254 kv.m.;
Naudingas plotas - 122.36 kv,m.;
Kambarių skaičius - 4.
Pusrūsyje - 8 patalpos.
Erdvus garažas- 41,3 kv.m.

Tvarkingas namas už protingą kainą. Galimas keitimas į butą. Svarstomi įvairūs variantai. Puikus variantas įkurti svečių namus. Nuliniame aukšte yra nemažai patalpų, san. mazgai. Atskiras įėjimas į namą.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.