Atgal į paiešką

Zarasų r. sav., Liaudiškių k., Piliakalnio g.

Parduodamas namas

Zarasų r. sav., Liaudiškių k., Piliakalnio g.

Parduodamas namas

250 000

Apie šį turtą

PARDUODMA NAUJOS STATYBOS UNIKALIOS ARCHITEKTŪROS RĄSTINĖ SODYBA PRIE BALTO EŽERO ZARASŲ RAJONE

Sodyba yra ramioje vietoje apsupta miškų, palei sklypą čiurlena Laukesos upelis, kuris ribojasi 200 m su sklypo teritorija. Sklypo teritorijoje yra natūraliai susiformavęs prūdas. Iki ežero vos 160 m., taip pat sodybai priklauso pontoninis lieptas. Netoliese yra Liaudiškių piliakalnis, pilkapiai bei Balto ežero parkas, kurį puošia įvairiausios medinės skulptūros. Sodybą projektavo architektas Kęstutis Sabaliauskas, kurio tikslas buvo sukurti kokybišką ir lietuvių liaudies architektūrą atspindinčią sodybą, įvertinant naujausias technologijas. Todėl tam buvo naudojamos tik itin kokybiškos ir natūralios medžiagos - gelžbetonių poliai su rostverku, ypatingai stori tašyti pušies rąstai iš Sibiro, drebulinėmis skiedromis dengtas stogas, apšiltintas akmens vata. Sodybai priklauso ir kokybiškai įrengta pirtis. Parduodamas su visais esančiais baldais, todėl galima eiti ir gyventi. Sodybos gyvenamasis namas yra puikiai išplanuotas - turi net 4 miegamuosius, erdvę svetainę bei virtuvę, todėl tai puiki galimybė įsigyti sodybą investicijai!

ĮRENGIMAS:
- Artezinis gręžinys vandentiekiui
- Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai
- 20 kW trifazis elektros įvadas
- 2 sanitariniai mazgai, kuriuose šildomos grindys
- Šildymas nuo židinio (kapsulė) ortakiais
- Elektriniai radiatoriai

PATOGUMAI:
- 4 miegamieji kambariai
- Erdvi svetainė
- Erdvi virtuvė
- Terasa šalia namo
- Gera lokacija
- Šalia miškas ir ežeras (160 m servitutas)
- Sklypas 200 m ribojasi su upeliu
- Kokybiškai pastatyta ir įrengta sodyba
- Pirtis
- Parduodama su baldais
- Wi-fi ir TV

BENDRA INFORMACIJA:
- Gyvenamasis namas 144,07 kv.m.
- Pirtis 24,9 kv.m.
- Stoginė 45,0 kv.m.
- Malkinė 21,6 kv.m.
- Pavėsinė 21,6 kv.m.

ATSTUMAI IKI MIESTŲ:
- Zarasai 3 km
- Daugpilis 28 km
- Vilnius 150 km
- Kaunas 190 km

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.