Atgal į paiešką

Palangos m. sav., Palangos m., Suvalkiečių g.

Parduodamas namas

Palangos m. sav., Palangos m., Suvalkiečių g.

Parduodamas namas

710 000

Apie šį turtą

Parduodamas 426 kv.m. gyvenamasis namas su nuomai pritaikytais numeriais

Puikiai išnaudota erdvė su galimybe įrengti 2 kambarius rūsiuose

Modernus ir erdvus 426 kv. m. gyvenamasis namas, kuriame šiuo metu yra 11 kambarių. Namą galima panaudoti tiek trumpalaikiam, tiek ilgalaikiam apgyvendinimui. Yra galimybė papildomai įrengti 2 kambarius rūsiuose. Jau paruošta vieta pirties įrengimui, rūsyje įrengta skalbykla.

Statyba ir įrangos kokybė:
Namo statybai naudoti 50 cm storio keramikiniai blokeliai, eco vata, silikatinės plytos, 10 cm neoporas ir dekoratyvinis tinkas. Aplink namą sutvarkytas lietaus drenažas. Baldai ir buitinė technika iš JAV, grindys dengtos Kanados uosio parketlentėmis. Namo šildymui naudojama ekonominė dujinė šildymo sistema.

Namui priklauso 9 san. mazgai ir 3 virtuvės. Sklypas - 8.84 arų ploto ir yra puikiai sutvarkytas - apželdintas, su 10-12 vietų automobilių parkavimui.

Verslo galimybė:
Šiuo metu objektas sėkmingai naudojamas trumpalaikės nuomos verslui. Yra 7 nuomojami kambariai (galimybė paruošti nuomai 12 kambarių). Per veiklos metus susiformavęs nuolatinių klientų ratas. Objekte paliekama visi reikalingi baldai ir įranga, tinkama nuomos verslui tęsti iškart po pardavimo.

Vieta:

- 15 min iki artimiausio paplūdimio (1.2 km)
- 800 m iki Basanavičiaus g.
- 7 km iki Palangos tarptautinio oro uosto
- 8 km iki SPA ir baseinų komplekso "Atostogų parkas"

Papildoma informacija ir kontaktai:

- Parduodamas su visa buitine technika ir baldais (dalinai).
- Finansinė analizė diskutuojama tik su rimtais pirkėjais.
- Ypatingai greitai atsiperkanti investicija.
- Susisiekite dabar - kartu rasime bendrą sprendimą - 862593257


+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.