Atgal į paiešką

Pasvalio r. sav., Pasvalio m., P. Avižonio

Parduodamas namas

Pasvalio r. sav., Pasvalio m., P. Avižonio

Parduodamas namas

125 000

Apie šį turtą

Parduodamas gyvenamasis namas su komercinėmis patalpomis P. Avižonio g., Pasvalyje.
Namas yra šalia Pasvalio centrinės gatvės, strategiškai patogioje vietoje, tinkamas tiek gyventi, tiek verslui vystyti, sklypas 5,79 arų. Paskirtis Gyvenamoji (vieno buto pastatai). Namas yra dviejų aukštų, atlikta pilna rekonstrukcija kuri buvo baigta 2017 metais. Šildymas yra elektra, miesto vandentiekis ir kanalizacija.
7 Kambarai, 3 vonios kambariai, ūkinis pastatas, name yra įrengta rekuperacinė sistema. Name įregistruotos ir verslo patalpos.

Jei ieškote namo, tinkamo gyventi ir verslui vykdyti - šis pasiūlymas būtent jums!

Daugiau informacijos telefonu.: +37069682986

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.