Atgal į paiešką

Klaipėdos r. sav., Šakinių k., Proskynos g.

Parduodamas namas

Klaipėdos r. sav., Šakinių k., Proskynos g.

Parduodamas namas

395 000
 • Objekto tipas
  Parduodamas namas
 • Visas plotas
  426.05 m²
 • Sklypas
  127.54 a
 • Kambarių
  6
 • Statybos metai
  2009
 • Šildymo tipas
  Centrinis kolektorinis
 • Nuoroda

Apie šį turtą

PARDUODAMAS ERDVUS NAMAS SU ĮDOMIA STILISTIKA

Klaipėdos r., Šakinių k., Proskynos g. 32 yra parduodamas 426 kv.m. dviejų aukštų namas. Namas yra pritaikytas pobūviams ir apgyvendinimo paslaugoms arba tinkantis gausiai šeimynai. Įstabaus grožio interjeras pakerės kiekvieną vos įžengus į pokylių salę. Erdvės labai plačios ir didingos, įspūdingo grožio židinys, šviestuvai ir kita šventinė atributika. Sklypo plotas net 127 arų. Yra du sandėliukai, tvenkinys, kiemo apšvietimas. Į sklypą yra du įvažiavimai, yra galimybė sklypą padalinti ir vystyti papildomus statinius. Namas pastatytas iš blokelių su medienos apdaila. Yra įkurta bendrija.

KOMUNIKACIJOS
Kvartalo nuotekos
Kvartalo vandentiekis
Lietaus nubėgimas
Šildymas radiatoriais
Boileris

IŠPLANAVIMAS
Rūsys:
Techninė patalpa

1 aukštas:
Pokylių salė
Prieškambaris
Virtuvės zona
Personalo kambariai
San. mazgai

2 aukštas:
4 miegamieji kambariai
Dušinė ir san. mazgai

Kviečiu atvykti ir pamatyti savo akimis. Daugiau informacijos telefonu arba elektroniniu paštu.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.