Atgal į paiešką

Vilniaus m. sav., Antakalnis, Balžio g.

Parduodamas sklypas

Vilniaus m. sav., Antakalnis, Balžio g.

Parduodamas sklypas

3 900 000

Apie šį turtą

PARDUODAMAS 274 A SKLYPAS ANTAKALNYJE, VILNIUJE

Adresas: Balžio g. 41, Vilnius;
Plotas: 273,7 a;
Paskirtis: kita; naudojimo būdas: rekreacinės teritorijos;
Nuosavybė: privati.

Sklypas parduodamas su jame dar tebestovinčiais griautinais pastatais, inžinerinių statiniais (bendrai sudarančių apie 3700 m² ploto) – t.y. tuo, kas liko iš toje teritorijoje buvusių poilsio namų komplekso.

Pagal rengiamą Vilniaus m. bendrąjį planą, žemės sklypai patenka į mažo užstatymo intensyvumo funkcinę zoną, kurioje be kitų galimi G1, K, R naudojimo būdai. Leistinas aukštingumas – iki 3 aukštų, sklypo užstatymo tankis – iki 10%, sklypo užstatymo intensyvumas - iki 0,2.

Sklypui yra parengtas, bet dar nepatvirtintas detalusis planas, kuriuo sklypas yra sudalintas į 21 sklypą, iš kurių 19 sklypų yra skirta gyvenamųjų vienbučių ir dvibučių pastatų statybai. Sklypas yra šalia Bildžių ežero, nuo jo pakrantės nutolęs 120 m, pušyno (valstybinis miškas) apsuptyje. Iki sklypo asfaltuotas privažiavimas. Viešojo transporto stotelė už 650 m.

Kaina – 3900000 Eur.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.