Atgal į paiešką

Šiaulių m. sav., Lieporiai, Karaliaučiaus g.

Parduodamas sklypas

Šiaulių m. sav., Lieporiai, Karaliaučiaus g.

Parduodamas sklypas

46 000

Apie šį turtą

Parduodamas namų valdos sklypas Karaliaučiaus g. 16a, Šiauliai. Sklypo plotas 46,57 a, pasikritis gyvenamųjų namų statyba, atlikti kadastriniai matavimai, šalia sklypo elektra, asvaltuotas privažiavimas iki Karaliaučiaus gatvės ir apie 50 metrų žvyrkėlio iki sklypo, galimybė įvažiuoti ir iš Kviečių g., sklypas erdvus, šalia gyvenantys kaimynai, bus naujai suformuota gatvė iš sklypo galo, puiki ir rami vieta nuosavo namo statybai. Geras susiiekimas, asvaltuotas privažiavimas. Daugiu info tel. 860090529

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.