Atgal į paiešką

Vilniaus r. sav., Paežerių k., Molėtų pl.

Parduodamas sklypas

Vilniaus r. sav., Paežerių k., Molėtų pl.

Parduodamas sklypas

90 000

Apie šį turtą

Parduodamas 20,74 arų žemės sklypas Molėtų plente, už HBH restorano. Žemės sklypas ribojasi su naujai įrengta žiedinė sankryža ir nuvažiavimais tiek iš Vilniaus ir Molėtų krypčių. Žemės sklypas tinkamas statyti įvairios komercinės ir paslaugų paskirties pastatui arba įsirengti prekybinę aikštelę, kuri būtų gerai matoma nuo intensyvaus eismo magistralinio kelio Vilnius-Molėtai-Utena (A14). Sklypas kitos paskirties, naudojimo būdas: komercinių objektų teritorijos. Sklypas lygaus reljefo, yra suformuota nuovaža nuo žeidinės sankryžos. Iki Vilniaus centro 12 kilometrų.

BENDRA INFORMACIJA:
Sklypo pardavimo kaina: 90 000 € + PVM.
Adresas: Paežerių km, Vilniaus raj., Molėtų pl. 197
Plotas: 0,2074 ha.
Sklypo paskirtis: kita, (naudojimo būdas: komercinės paskirties objektų teritorijos)

KOMUNIKACIJOS:
Elektra: elektros sklype nėra.
Vandentiekis: numatytas vietinis.
Kanalizacija: numatyta vietinė.

PRIVAŽIAVIMAS:
Asfaltas iki pat sklypo
Suformuota nuovaža

INFRASTRUKTŪRA:
Susisiekimas: 12 km iki Vilniaus miesto centro
Naujas transporto mazgas, viadukas bei žiedas

Panašūs objektai

Visi objektai Visi
+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.