Panevėžio m. sav., Pramonės, Pažalvaičių g.

Parduodamas sklypas

Panevėžio m. sav., Pramonės, Pažalvaičių g.

Parduodamas sklypas

383 800

Apie šį turtą

PRAMONĖS IR SANDĖLIAVIMO PASKIRTIES SKLYPAS ŠALIA LAISVOSIOS EKONOMINĖS ZONOS.
Parduodamas 2,5587 ha ploto pramonės ir sandėliavimo paskirties žemės sklypas yra Pažalvaičių g. Panevėžyje. Sklypas yra šalia Panevėžio laisvosios ekonominės zonos teritorijos. Parduodamas sklypas ribojasi Pažailvaičių gatve ir LEZ sklyupu, kuriame pastatyta Devold gamykla.
Privažiavimas prie sklypo asfaltuotomis LEZ teritorijos Bernatonių ir Pažalvaičių gatvėmis, iki Panevėžio aplinkkelio yra 600 metrų, iki J. Janonio gatvės 740 metrų. Šalia sklypo yra visos miesto tinklų komunikacijos - elektra, vandentiekis, kanalizacija, dujos.
Tai yra itin patraukli vieta pramonės, sandėliavimo objektų statybai. Sutvarkyta infrastuktūra, šiuo metu LEZ veikia 3 įmonės – tekstilės gamintoja iš Norvegijos „Devold“, sparčiai auganti lietuvių kapitalo reklamos gamybos įmonė „Spektrus EU“, komfortinius baldus gaminanti norvegų kapitalo „IMG Lithuania“. Planuojama dar dviejų pastatų statyba.
Sklypo pardavimo kaina 383 800 eur.

Panašūs objektai

Visi objektai Visi

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Paspaudę "Aš sutinku" arba naršydami toliau, patvirtisite savo sutikimą. Aš sutinku

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.