Atgal į paiešką

Trakų r. sav., Užilgių k.

Parduodamas sklypas

Trakų r. sav., Užilgių k.

Parduodamas sklypas

800 000

Apie šį turtą

PARDUODAMAS EŽERO PUSIASALYJE ESANTIS 12 HA SKLYPŲ MASYVAS

Vieta: Užilgių k. ,Trakų raj.;
Plotas: 11,9176 ha;
Paskirtis: namų valda.

Tarp Trakų ir Aukštadvario, Ilgio ežero pusiasalyje, 12 ha teritorijoje suformuotas gyvenamosios paskirties sklypas. Sklypas nepatenka į greta esančių nacionalinio ar regioninio parkų teritorijas.

Yra parengtas detalusis planas, patikslintas žemės naudojimo būdas ir pobūdis, nustatytas žemės naudojimo režimas bei statybos reglamentai. Detalusis planas išviešintas. Teritorija suskirstyta į atskirus 29 sklypus su pakrantės, miško bei namų valdos dalimis. Sklypuose numatoma 11 gyvenamųjų namų bei jų priklausinių statyba. Kiekvienai namų valdai priklauso po 1-2 pakrantės ar miško sklypus. Saugomos raiškios reljefo formos, sklype augantis miškas, kranto linija.

Numatyta infrastruktūra - įvažiavimas iš servitutinio kelio, transformatorinė, geriamojo vandens gręžinys, nuotekų surinkimo rezervuarai, gaisrinių rezervuarai, mediniai lieptai, valčių pastogės. Ežero pakrantėje kiekvienam sklypui numatyta vieta medinio liepto bei medinės valčių pastogės statybai. Ilgo ežeras yra rininis. Ežeras gilus, jo gylis siekia iki 35,5 m., krantai statūs, aukšti, atabradas siauras, padengtas žvyru, vanduo labai skaidrus.

Sklypas išvalytas nuo jame augusių krūmynų ir jaunuolyno. Taip pat yra parengtas ir patvirtintas miškotvarkos projektas pakrančių želdynams sutvarkyti.

Kaina: 800000 Eur.

+
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Sutinku su visais Nesutinku su visais

Mail sent!

This site is registered on wpml.org as a development site.