Su nekilnojamojo turto paslaugų lyderiu Baltijos šalyse „Ober-Haus“ dirbu jau 17 metų. Pažintis su įmone prasidėjo man dar studijuojant verslo vadybą VGTU universitete. Sukauptas patirties ir žinių bagažas leidžia keliauti ne tik aukščiausia klase, bet ir būti jau tituluojamam „patyrusiu vilku“. Lengvai randu bendrą kalbą su visais žmonėmis, puikiai kalbu tiek angliškai, tiek rusiškai. Turiu vertintojo-asistento kvalifikaciją. Aplankyta daugybė profesinių kursų, seminarų ir konferencijų, išspręsta daug sudėtingų pardavimo ar nuomos atvejų. Ilgametė patirtis, nuoširdus kasdienis darbas ir asmeninės savybės leidžia pasiekti užsibrėžtų tikslų bei greitų rezultatų tiek nuomojant, tiek parduodant Jūsų nekilnojamąjį turtą. Patikėkite, su tikrais profesionalais tai daug naudingiau! Norite parduoti/pirkti/nuomoti turtą? Nežinote, kokia Jūsų turto vertė? Norite išvengti sudėtingo pardavimo proceso? Turite kitų klausimų? Lauksiu susisiekiant arba mielai pakviesiu Jus nieko neįpareigojančiam susitikimui prie kavos puodelio, kad aptartume Jums rūpimus klausimus.

Esu ryžtingas, tiksliai žinantis savo tikslus ir siekius. Žinau, kad tai varikliukas, kuris mane stumia į priekį. Gyvenime noriu eiti tik į priekį, tobulėti ir siekti! Tikiu, kad turiu savybių, būdingų geram vadovui, tikiu, kad galiu suburti žmones, suteikti jiems pasitikėjimo manimi, paskatinti juos siekti jų siekių.

Gyvenime būna daug situacijų, kuomet atrodo, jog viskas tiesiog slysta iš rankų, nesiseka, norisi viską mesti, pasiduoti – pralaimėti prieš patį save, tuomet privalai surasti jėgų, stiprybės ir atsilaikyti prieš šiuos negatyvius jausmus. Žinau, kad net tuomet, kai man atrodo, jog padariau viską, ką tik galėjau, tai bus tik pusė to, ką galiu iš tikrųjų.

Labiausiai versle vertinu inovacijas, idėjų unikalumą, kryptingą ir aiškų savo tikslo siekimą, nesiblaškymą.

.

„Laimė, kiekvienam ji – vis kitokia. Alkanam ji – duona. Trokštančiam – vanduo. Skęstančiam – draugo ranka“ P. Širvys