Patirtis „Ober-Haus“ įmonėje komercinio NT departamente – nuo 2004 m.
Specializacija: įvairios komercinės paskirties patalpos, pastatai ir objektai, komerciniai ir investiciniai sklypai bei objektai su nuomos pajamų srautais.
Mano stipriosios pusės – sąžiningumas, lojalumas, komunikabilumas, gilios teorinės bei praktinės žinios, gausus pastovių klientų ratas.
Išsilavinimas – Aukštasis;
Kalbos – lietuvių, anglų, rusų, šiek tiek lenkų.
Pomėgiai – ledo ritulys, krepšinis, biliardas, žvejyba.

Remigijus Valickas
„Ober-Haus“ Komercinio nekilnojamojo turto projektų vadovas

Daugiau nei per 14 metų sukaupta nekilnojamojo turto brokerio darbo patirtis leidžia man profesionaliai pažvelgti ir įsigilinti į individualius kliento poreikius, greitai atrasti tinkamus sprendimo būdus ir numatyti jų rezultatus. Mano tikslas – visada viršyti kliento lūkesčius, išlaikyti ilgalaikius santykius su klientais ir padėti jiems priimti protingus finansinius sprendimus dalyvaujant nekilnojamojo turto sandoriuose.
Geriausi rezultatai yra pasiekiami veiksmais, o ne mintimis apie juos. Veikime kartu ir pasieksime pačius aukščiausius tikslus.

Esu ryžtingas, tiksliai žinantis savo tikslus ir siekius. Žinau, kad tai varikliukas, kuris mane stumia į priekį. Gyvenime noriu eiti tik į priekį, tobulėti ir siekti! Tikiu, kad turiu savybių, būdingų geram vadovui, tikiu, kad galiu suburti žmones, suteikti jiems pasitikėjimo manimi, paskatinti juos siekti jų siekių.

Gyvenime būna daug situacijų, kuomet atrodo, jog viskas tiesiog slysta iš rankų, nesiseka, norisi viską mesti, pasiduoti – pralaimėti prieš patį save, tuomet privalai surasti jėgų, stiprybės ir atsilaikyti prieš šiuos negatyvius jausmus. Žinau, kad net tuomet, kai man atrodo, jog padariau viską, ką tik galėjau, tai bus tik pusė to, ką galiu iš tikrųjų.

Labiausiai versle vertinu inovacijas, idėjų unikalumą, kryptingą ir aiškų savo tikslo siekimą, nesiblaškymą.

.

„Laimė, kiekvienam ji – vis kitokia. Alkanam ji – duona. Trokštančiam – vanduo. Skęstančiam – draugo ranka“ P. Širvys

Esu Gintaras Dargužis, nekilnojamojo turto ekspertas, įgijęs aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą. Džiaugiuosi turėdamas galimybę dirbti „Ober-Haus“ – didžiausioje ir lyderiaujančioje NT kompanijoje Lietuvoje. Mano patirtis, įgyta dirbant NT srityje, aiškiai parodo, jog svarbiausias profesionalaus eksperto darbo įvertinimas yra patenkintas klientas (tiek pardavėjas, tiek pirkėjas). To siekiu nuolatos ir, anot klientų bei kolegų, tai man sekasi puikiai.
Gimiau ir augau Klaipėdoje, todėl puikiai pažįstu šio miesto „mentalitetą“. Turiu gerą nuojautą, bet neslėpsiu, jog dažnai mane lydi ir sėkmė . Visada vadovaujuosi principu, kad „kiekvienas NT objektas turi savo klientą“. Tad imuosi ir randu klientus patiems įvairiausiems atvejams.
Rinkdamiesi dirbti su manimi, Jūs sutaupysite savo pinigus, laiką ir nereikalingas „blogas“ emocijas, nes:
– Jūsų būstas bus parduotas/išnuomotas už didžiausią įmanomą kainą;
– Parduotas/išnuomotas per trumpiausią įmanomą laiką;
– Jums nereikės rūpintis būsto reklama, saugiu pardavimo procesu ir dokumentacijos tvarkymu, nes tai už Jus atliksiu aš!

Profesionaliai atliktas sandoris – mano darbo principas.
Esu Gražina, nekilnojamojo turto ekspertė, turiu aukštąjį inžinerinį išsilavinimą. Džiaugiuosi turėdama galimybę dirbti „Ober-Haus“– didžiausioje ir lyderiaujančioje NT kompanijoje Lietuvoje. Ilgalaikė darbo patirtis pardavimų srityje įrodė, jog abipusė pagarba, atidumas, žodžio laikymasis ir išsikeltų tikslų įgyvendinimas – tai raktas geriausiam sprendimui. Visuomet rasiu laiko Jūsų klausimams, kiekvieną mūsų susitikimą padarysiu naudingu, maloniu.
Svarbiausia – patenkinti klientai ir sėkmingas bendradarbiavimas ateityje!

Esu Robertas Šivickas, nekilnojamojo turto ekspertas, įgijęs aukštąjį išsilavinimą. Džiaugiuosi turėdamas galimybę dirbti „Ober-Haus“ – didžiausioje ir lyderiaujančioje NT kompanijoje Lietuvoje. Mano patirtis, įgyta dirbant NT srityje, aiškiai parodo, jog svarbiausias profesionalaus eksperto darbo įvertinimas yra patenkintas klientas (tiek pardavėjas, tiek pirkėjas). To siekiu nuolatos ir, anot klientų bei kolegų, tai man sekasi puikiai.
Gimiau ir augau Šiauliuose, todėl puikiai pažįstu šio miesto „mentalitetą“. Turiu gerą nuojautą, bet neslėpsiu, jog dažnai mane lydi ir sėkmė . Visada vadovaujuosi principu, kad „kiekvienas NT objektas turi savo klientą“. Tad imuosi ir randu klientus patiems įvairiausiems atvejams.
Rinkdamiesi dirbti su manimi, Jūs sutaupysite savo pinigus, laiką ir nereikalingas „blogas“ emocijas, nes:
– Jūsų būstas bus parduotas/išnuomotas už didžiausią įmanomą kainą;
– Parduotas/išnuomotas per trumpiausią įmanomą laiką;
– Jums nereikės rūpintis būsto reklama, saugiu pardavimo procesu ir dokumentacijos tvarkymu, nes tai už Jus atliksiu aš!